Kotyliony i kieliszki na ślub

Kolejny post o tematyce ślubnej :)
Tym razem takie drobne szczególiki, które zrobiłam dla nas przed moim JUTRZEJSZYM ślubem :)

Kieliszki, już jedne pokazywałam, ale nie przypuszczałam, że kolejne będę robić dla siebie...Kotyliony dla gości i ozdoba koszyczka
Tyle.
Więcej fot. po ślubie

P.S.
Dowiedziałam się, że mój fotograf zabiera na nasz ślub swojego praktykanta, DWÓCH FOTOGRAFÓW na ślubie? Marzenie spełnione przez cudowny zbieg okoliczności :)

Trzymajcie jutro kciuki, żeby było słonecznie i żeby wszystko poszło dobrze :*

Księga Gości - Drzewo

Do mojego ślubu zostało jeszcze 10, o nie już tylko 9 dni.
Postanowiłam się podzielić z Wami pomysłem, na który wpadłam przeglądając zagraniczne strony o tematyce ślubnej, a mianowicie księga gości w formie drzewa.
Zazwyczaj, gdy dostawałam księgę na jakimś weselu nie wiedziałam, co do niej wpisać, a taka forma pozwoli na zapamiętanie kto nas zaszczycił w swoją obecnością. Będzie stanowiła ozdobę naszego wnętrza, będziemy mogli w każdej chwili na nią spojrzeć, do niej wrócić i nie będzie stanowiła problemu dla gości, a dodatkową atrakcję :)


Ja postawiłam na zielenie. Nawet nie wiecie ile czasu zajęło mi poszukiwanie tych tuszy. Koleżanka poleciła mi sklep z artykułami biurowymi na swoim osiedlu i były tam! Nie dość, że kolory jakie chciałam to wszystkie razem w jednym pudełeczku :) Troszkę się obawiałam, że kolory się połączą po naciśnięciu gąbeczki, ale zrobiłam próbę i wszystko jest ok. Dokupiłam też zielone długopisy, aby goście mogli podpisać swój "listek".Zdecydowałam się na wykonanie tej "księgi" sama, ponieważ w sieci ceny zaczynają się od 80 zł wzwyż, a ja za wydrukowanie drzewa w drukarni zapłaciłam 30zł...

A tutaj kilka inspiracji.
Jak widać można wykorzystać stempelki, inne kolory tuszy, czy nawet passe-partout :)I jeszcze do pobrania dla zainteresowanych drzewka, które znalazłam :)